Tartı Elektronik

Teknik Servis

Onarım Grubu

Tartı Elektronik, her soruna en hızlı çözüm prensibiyle çalışır. Servis kabul formu ile teslim alınan cihazların 24 saat içinde onarım maliyeti çıkarılır ve kullanıcıdan onay alınarak çalışmaya başlanır.

Garanti süresi içinde olan cihazlar bu onarım maliyetlerinin dışında tutulduğu gibi, bakım anlaşmalı cihazlar için de sadece değişen yedek parça bedelleri fatura edilir ve işçilik ücreti alınmaz.

Dış Servis Grubu

Tartı Elektronik, günümüzde zaman kaybına tahammülü olmayan müşterilerinin bu beklentilerini karşılamak üzere dış servis grubu oluşturmuştur. Dış Servis Grubu, meydana gelen arızalara yerinde müdahale ederek zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Bu hizmet kapsamında, servis ücreti & işçilikle birlikte değişen yedek parça bedeli fatura edilir.

Yıllık Bakım Anlaşması

Yıllık bakım anlaşmaları, Teknik Servis Hizmetlerimizden en avantajlı fiyatlarla yararlanmanın en uygun yoludur. Garanti süresi bitiminde istenildiği takdirde ürün/ürünler bakım anlaşması kapsamına alınır. Bu anlaşma kapsamında ürünleriniz periyodik olarak yılda 3 kez bakım yapılır.

Bakım anlaşmalı cihazlara; iç yüzey temizliği, mekanik ayarlar ve kalibrasyon ayarları yapılır. Arıza halinde, mobil servisimizin bulunduğu bölgelerde, 24 saat içinde cihazın onarım yapılır.

Bakım anlaşmaları kullanıcı ve kurumlara özel karşılıklı görüşmeler sonucunda beklentileriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda hazırlanır ve fiyatlandırılır.

Kurulum, Montaj

Uzman ekibimizle, zamanında, tam istediğiniz şekilde kurulum ve montaj yapılır.

Arıza kaydı bırakmak için lütfen aşağıdaki formu eksiksiz doldurun.